Założenie spółki / Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Application: KRS-W3

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęstszą strukturą firmy wykorzystywaną do rozpoczęcia biznesu Polsce zarówno przez cudzoziemców jak i przez polskich rezydentów posiadających numer PESEL. Udziałowcy w polskiej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością ponoszą odpowiedzialność jedynie w zakresie ich inwestycji w podmiot prawny. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ma niskie koszty założenia. Spółka musi posiadać siedzibę w Polsce, a minimalny kapitał zakładowy wynosi 5 000 zł (Obecnie 1200 Euro)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ma też relatywnie niższy koszt operacji w porównaniu z innymi formami prawnymi firm.

  • Niskie opodatkowanie, nawet 8,5% na część dochodu
  • Składki na ubezpieczenie społeczne nie są wymagane w przypadku włączenia do spółki więcej niż jednego akcjonariusza. (To do 13 000 zł oszczędności)
  • Zobowiązania firmy nie są przenoszone na własność prywatną.
  • Pełna Księgowość kosztuje nieco więcej niż 1-osobowa działalność gospodarcza, ale zapewnia to lepsze zrozumienie finansów firmy.

rejestracja polska llc

Twoja nazwa firmy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp. z o.o.

Samoobsługowa aplikacja

Dostęp do opcji samoobsługowych z automatycznym wypełnieniem formularzy i ukończeniem dokumentacji. Wybierz z listy dostawców usług, aby uzyskać przystępny cenowo dostęp do powiązanych usług.

Wybierz dostawcę usług

Sądy w Polsce czasami interpretują prawo w różny sposób. W każdej chwili, gdy potrzebujesz wyjaśnienia lub wymagasz profesjonalnej oceny aplikacji, poproś o pomoc z listy dostawców usług natychmiast.

Dostępne profesjonalne usługi

Pomoc techniczna aplikacji audio/video Live

Gdy potrzebujesz profesjonalnej porady, porozmawiaj z usługodawcą, Udostępnij swój ekran, aby uzyskać natychmiastowe wyjaśnienia.

Profesjonalny przegląd i złożenie aplikacji

Jeśli nie masz pewności, wybierz dostawcę usług i Prześlij wypełniony wniosek z prośbą o profesjonalną recenzję.

Wirtualny adres

Odbieranie i zarządzanie pocztą lokalną. Poproś dostawcę usług o usługę wirtualnego adresu dla Spółka za minimalną opłatę miesięczną

Doświadczeni usługodawcy, którym możesz zaufać

eForm Services Platform to rynek starannie wyselekcjonowanych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających głęboką wiedzę i bogate doświadczenie w branży. Usługodawcy powiązani z eForm współpracują z Klientami, aby mieć pozytywny wpływ na cele biznesowe.

firm

LAT W BIZNESIE

AGENTÓW

Wyświetl Cennik Pomocy Technicznej

Usługi profesjonalne świadczone przez usługodawców są naliczane tylko wtedy, gdy takie usługi są konsumowane.

Feedback Klientów

“eForm sprawia, że łatwo mogę wypełnić dokumenty i aplikacje w kilka minut, a nie tygodni.”

Eform.com, Twoja Papierkowa Robota Zrobiona Dobrze